Super logo web.jpg
.
Královéhradecké noviny

                                                                    o nás

Ochrana údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Zpravodajský portál Královéhradecké noviny, dále jen kralovehradeckenoviny.cz zpracovává pouze osobní údaje, které sami dobrovolně poskytnete.

Při zpracování osobních údajů se řídíme povinnostmi, které ukládají právní předpisy a zásady Nařízení 2016/679 (dále jen GDPR).

Jaké Vaše osobní údaje zpracováváme?

Jedná se o informace, které nám sdělujete například vyplněním údajů v kontaktním formuláři, zapojením do diskuzí a vkládání názorů u jednotlivých článků a příspěvků, informace zaslané e-mailem, případně sdělené po telefonu. Jedná se nejčastěji o údaje:

Jméno a příjmení

E-mailová adresa

Město

Pohlaví

Telefon, kontaktní adresa (výjimečně)

Další informace, které nám sami chcete sdělit


Kdo zpracovává Vaše osobní údaje?

Správcem Vašich údajů je provozovatel zpravodajského portálu Královéhradecké noviny, z.ú., se sídlem Komenského 264/5, 500 03 Hradec Králové, IČ: 051 63 030, Spisová značka: U 98 vedeno u Krajského soudu v Hradci Králové (dále jen jako Správce).


Doba uložení osobních údajů

Po dobu nutnou pro účely archivování, dále po dobu stanovenou a v souladu s příslušnými právními přepisy i po případném odvolání Vašeho souhlasu.


Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Máte právo na výmaz veškerých osobních údajů, v případě, že je již nebudeme potřebovat . Odvolání není platné pokud jsou osobní údaje nezbytné ke zpracování z důvodu právní povinnosti nebo z jiných důvodů uvedených v platných právních předpisech.
.
.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one